Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aparat fotograficzny

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
129
Opis - aparat fotograficzny

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 129 użytkowników pobrało aparat fotograficzny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Scanner 1.2

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.

 • Phone Guardian 2.0 Symbian S60 3rd Edition

  Phone Guardian jest programem służącym do zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  129
  Pobierz za darmo aparat fotograficzny . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kaywa Reader 1.35 (Java)

  Kaywa Reader jest nietypowym programem pozwalającym na odszyfrowywanie informacji zawartych pod postacią kodów składających się z czarnych kwadracików.

 • Phone Guardian 3.0 (S60 3rd edition)

  Phone Guardian jest programem służącym do zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą. Aplikacja blokuje aparat automatycznie po wymianie karty sim. Wymaga ona podania hasła, do tego czasu telefon jest bezużyteczny.

 • Nokia Multiscanner 1.0 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Multiscanner to łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca wykorzystać aparat cyfrowy w telefonie jako skaner do rozpoznawania tekstu. Jak się okazuje wystarczy wykonać zdjęcie a następnie użyć odpowiedniej opcji w menu aby tekst został rozpoznany.

aparat fotograficzny Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 129 użytkowników pobrało aparat fotograficzny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aparat fotograficzny