Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

angy birds

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
72
Opis - angy birds

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 72 użytkowników pobrało angy birds z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Pestering Birds

  Darmowa gra logiczna Pestering Birds to popularna zabawa w układanie kulek kolorami. Mamy tu trzy tryby zabawy: adventure, arcade oraz action.

 • Birds of Prey

  Jest to gra wymagająca. Gracz powinien cechować się wyobraźnią i kreatywnością. Birds of Prey pozwala graczowi wybrać sobie model samolotu, potrzebną do wykonania misji broń. Gracz może poczuć się prawdziwym pilotem.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  72
  Pobierz za darmo angy birds . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Angry Birds 1.5

  Angry Birds - jedna z najpopularniejszych gier na urządzenia mobilne! Uwaga! Wciąga na długie godziny! Pobierz za darmo!

 • Angry Birds

  Gra Angry Birds udanie łączy elementy zręcznościowe oraz logiczne. Naszym zadaniem jest walka ze świnkami. Do atakowania ich służą nam pociski, których rolę pełnią ptaki. Niestety ich ilość na każdym poziomie jest ograniczona, musimy więc dobrze przemyśleć każdy strzał.

 • Angry Birds Friends

  Angry Birds Friends - rozpocznij zabawę na nowo! Tym razem Androidowa wersja nowej odsłony jednej z najpopularniejszych gier mobilnych. Rywalizuj z przyjaciółmi i zdobywaj nagrody! Do pobrania zupełnie za free na Pobierz.pl

angy birds Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 72 użytkowników pobrało angy birds z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: angy birds