Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

angielskiego

Data dodania:
2016-10-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
51
Opis - angielskiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 51 użytkowników pobrało angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • MDict 1.2

  MDict to darmowy słownik.

 • mYDePeDict 0.1.2

  Jest to aplikacja dla telefonów komórkowych. Umożliwia korzystanie ze słowników Angielskiego - "Collins" oraz Niemieckiego - "Langenscheidt" firmy Young Digital Planet przy pomocy telefonu.

 • Data dodania:
  2016-10-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  51
  Pobierz za darmo angielskiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WordWeb 5.52

  WordWeb 5.52 - słownik języka angielskiego plus synonimy, antonimy, definicje i odnośniki z internetu.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • DailySpanish

  DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

angielskiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 51 użytkowników pobrało angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: angielskiego