Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

angielski mowisz rozumiesz

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
215
Opis - angielski mowisz rozumiesz

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 215 użytkowników pobrało angielski mowisz rozumiesz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Angielski Mówisz i rozumiesz

  Angielski - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla początkujących i zaczynających naukę - przystępne objaśnienie podstaw, nauka słów i zwrotów, wymowa i rozumienie ze słuchu, słownik, dialogi, gramatyka.

 • ANGIELSKI DLA DZIECI PLAY

  ANGIELSKI DLA DZIECI - PLAY to program przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat do nauki języka angielskiego.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  215
  Pobierz za darmo angielski mowisz rozumiesz . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Angielski dla dzieci: 7 Diamentów 3.0

  Angielski dla dzieci 7 Diamentów to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7.

 • Angielski – Ucz się i rozmawiaj 1.51

  Angielski – Ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pomoże nam nauczyć się podstawowych angielskich zwrotów i pozwoli bez problemu komunikować się w tym właśnie języku.

 • EasyLanguage Język angielski (+ Gramatyka) 2.09

  EasyLanguage - Język angielski (+ Gramatyka) to program do nauki języka angielskiego zawierający 34 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych oraz 34 gramatycznych tematów do nauki przeznaczonych dla poziomu od początkującego do zaawansowanego.

angielski mowisz rozumiesz Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 215 użytkowników pobrało angielski mowisz rozumiesz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Angielski - Mówisz rozumiesz