Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

amnesia the dark descent

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
129
Opis - amnesia the dark descent

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 129 użytkowników pobrało amnesia the dark descent z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Amnesia: Mroczny Obłęd

  Amnesia: Mroczny Obłęd stanowi połączenie horroru oraz przygodówki. Gra posiada mroczny klimat, który budowany jest dzięki niezwykle dopracowanym lokacjom oraz specyficznej rozgrywce.

 • Descent

  Akcja gry toczy się w kopalni należącej do Post Terran Minerals Corporation. Gracz ma za zadanie zgromadzić informacje o wirusie, który przejął kontrolę nad robotami górniczymi w kopalniach należących do korporacji. W grze przemierzamy cały układ słoneczny, od księżyca po księżyc Plutona - Charon.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  129
  Pobierz za darmo amnesia the dark descent . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kody do gry Descent

  Kody do gry Descent

 • Alone in The Dark

  Tajemnica, klimat grozy, dziwne dźwięki… Oto Alone In the Dark, klasyk komputerowych horrorów.

 • Alone in the Dark 2

  Kontynuacja pierwszej części gry przygodowej czyli Alone in the Dark 2. Ponownie wciel się w Edwarda Carnby’ego i przeżyj razem z nim mroczne przygody.

amnesia the dark descent Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 129 użytkowników pobrało amnesia the dark descent z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: amnesia the dark descent