Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

amd cpu

Data dodania:
2016-10-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
72
Opis - amd cpu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 72 użytkowników pobrało amd cpu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • CPU Z 1.73

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.

 • Data dodania:
  2016-10-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  72
  Pobierz za darmo amd cpu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CPU Z 1.52

  CPU-Z to program identyfikujący poszczególne elementy komputera: procesor, płytę główną i pamięć i zwraca rozbudowany zestaw informacji na ich temat.

 • CPU Burn in 1.00

  Jest to narzędzie diagnostyczne sprawdzające sprawność procesora.

 • Hot CPU Tester Pro 4.4

  Hot CPU Tester Pro 4.4 to narzędzie służące do testowania poprawności pracy naszego komputera.

amd cpu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 72 użytkowników pobrało amd cpu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: amd cpu