Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

altair

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
81
Opis - altair

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 81 użytkowników pobrało altair z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Light of Altair

  Light of Altair to gra strategiczna, której akcję umieszczono w kosmosie. Budujesz tu kolonię na obcej planecie, rozwijasz ją, a potem zaczynasz rozszerzać swoje imperium na kolejne globy.

 • Light of Altair Trailer HD

  Prezentujemy oficjalny trailer kosmicznej strategii Light of Altair!

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  81
  Pobierz za darmo altair . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Assassin's Creed

  Assassin's Creed da Ci możliwość targanej konflikatami Ziemi Świętej, która targana jest konfliktami. Jesteś Altair, zabójca, który znajduje się w samym centrum wojennego zamieszania.

 • Kody do Assassin's Creed

  Oto kody do Assasin’s Creed – dzięki nim zabawa będzie o wiele prostsza. Niestety odnoszą się tylko do wersji konsolowej tego tytułu.

altair Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 81 użytkowników pobrało altair z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: altair