Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

alicja

Data dodania:
2016-09-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
79
Opis - alicja

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-09 już 79 użytkowników pobrało alicja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Alicja w Krainie Czarów

  Po poprzednich próbach przeniesienia nośnej historii na ekrany telewizorów i komputerów mamy znów okazję obejrzeć film Tima Burtona przedstawiający przygody Alicji w Krainie Czarów (tym razem w 3D), jak również zagrać w grę stworzoną na jego podstawie, Alice in Wonderland game (wydana jako Alicja w Krainie Czarów po polsku).

 • Alicja w Krainie Czarów trailer

  Jak dowiadujemy się z opowieści, którą rozsnuwa przed nami zapowiadający grę Alice in Wonderland trailer, Alicja po latach wróciła do Krainy Czarów, gdzie czekają na nią nowe przygody i wyzwania.

 • Data dodania:
  2016-09-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  79
  Pobierz za darmo alicja . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Alice: Madness Returns

  Każdy, kto choćby raz widział grę American McGee’s Alice, z pewnością jej nie zapomniał. To jeden z najbardziej „zakręconych” tytułów w historii gier wideo.

alicja Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-09 już 79 użytkowników pobrało alicja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: alicja