Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

alexander

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
246
Opis - alexander

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 246 użytkowników pobrało alexander z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • RapGet

  Dzięki programowi RapGet szybko pobierzemy interesujące nas dane z popularnych stron typu Rapidshare.

 • Darkest of Days

  Darkest of Days to pierwsza gra akcji studia 8Monkey Labs, w której jako amerykański żołnierz walczymy w historycznych bataliach z XIX w. w trybie FPS. Postać, której działaniami kierujemy w darkest of days, nazywa się Alexander Morris. Już 8 września nastąpi światowa premiera gry, nie ma natomiast nadal planów wydania darkest of days po polsku. Już teraz wypróbuj jednak wersję anglojęzyczną darkest of days - pobierz zajmujące 740MB demo przy użyciu poniższego linka darkest of days download. W wersji demonstracyjnej darkest of days za darmo możesz wziąć udział w dwóch bitwach: Little Bighorn i Antietam.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  246
  Pobierz za darmo alexander . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cryostasis: Arktyczny Sen Cryostasis: Sleep of Reason

  Cryostasis: Sleep of Reason to gra akcji zrealizowana w konwencji horroru, która została stworzona przez dość mało znane, ukraińskie studio Action Forms.

alexander Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 246 użytkowników pobrało alexander z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: alexander