Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aleja gwiazd

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
79
Opis - aleja gwiazd

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 79 użytkowników pobrało aleja gwiazd z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Stellarium 0.9.1

  Stellarium to aplikacja będąca symulatorem planetarium.

 • Stellarium 0.11.1

  Stellarium to wirtualne planetarium.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  79
  Pobierz za darmo aleja gwiazd . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VITO AstroNavigator II 2.01

  Program VITO AstroNavigator dla Windows Mobile jest nie typową propozycją dla osób, które uwielbiają koncentrować swoją uwagę na gwiazdach. Aplikacja swojemu użytkownikowi pozwala wyświetlić podgląd części mapy nieba dostosowując obraz do pozycji w której aktualnie się znajdujemy.

 • Ipla 2.6

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • IPLA 2 0

  IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

aleja gwiazd Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 79 użytkowników pobrało aleja gwiazd z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aleja gwiazd