Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

alarms

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
114
Opis - alarms

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 114 użytkowników pobrało alarms z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • y alarms 0.51

  Aplikacja Y-alarms stworzona na telefony z systemem Symbian OS to świetna alternatywa dla standardowego budzika wbudowanego w systemie naszego telefonu.

 • Best Alarms 1.03 (Symbian S60 3rd Edition)

  Program jest alternatywą dla standardowego budzika. Umożliwia ustawienie wielu alarmów oraz zdefiniowanie cykliczności, dźwięku i głośności dzwonka dla każdego z osobna.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  114
  Pobierz za darmo alarms . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VoicesAlarms 1.0

  VoicesAlarms to aplikacja pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile zaprojektowana i napisana przez znanego nam już autora Vincenta Collure.

 • AlarmsPINs 1.0

  Narzędzie AlarmsPINs stworzone na potrzeby platform Windows Mobile przez znanego programistę Vincenta Collure to skuteczne rozwiązanie dla osób zapominalskich.

alarms Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 114 użytkowników pobrało alarms z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: alarms