Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

alarm clock

Data dodania:
2014-08-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
192
Opis - alarm clock

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-08-15 już 192 użytkowników pobrało alarm clock z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Alarm Clock 0.9.11.2

  Alarm Clock to prosty czasomierz dla systemu Linux.

 • Clock Talk 2 6 1

  Clock Talk to wersja prostego i darmowego zegara na platformy Android. Jego wyjątkowy charakter nadaje mu możliwość dźwiękowego sprawdzenia godziny.

 • Data dodania:
  2014-08-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  192
  Pobierz za darmo alarm clock . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cuckoo Clock 4.1

  Spolszczenie wygaszacza ekranu.

 • G Alarm 2.3 (WM)

  G-Alarm to wszechstronny budzik zaprojektowany na telefony pracujące pod kontrolą systemów Windows Mobile. Stanowi doskonałą alternatywę dla wbudowanego w telefon budzika systemowego.

 • Alarm+ S60v2 1.0.2

  Alarm+ na telefon to rozbudowany cyfrowy budzik posiadający liczne przydatne funkcje. Pozwala ustawić odrębny dźwięk dla każdego alarmu, minimalny czas dzwonienia, a także czas drzemki.

alarm clock Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2014-08-15 już 192 użytkowników pobrało alarm clock z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: alarm clock