Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

akurat

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
79
Opis - akurat

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 79 użytkowników pobrało akurat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • BullGuard Mobile Antivirus 2.0 (Smartphone 2005 & Windows Mobile 5/6)

  Narzędzie BullGuard Mobile Antivirus to kolejna praktyczna aplikacja w tej wersji zaprojektowana akurat dla systemów Windows Mobile, służąca do ochrony naszego urządzenia przenośnego.

 • Mobiola Headset 2.0.9 Windows Mobile PPC

  Dzięki aplikacji Mobiola Headset stworzonej akurat w tej wersji dla systemów Windows Mobile, mamy możliwość wykorzystania naszego Pocket PC jako zestaw słuchawkowy konieczny do prowadzenia jakichkolwiek rozmów za pośrednictwem komunikatorów internetowych, jak np. Skype.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  79
  Pobierz za darmo akurat . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • BullGuard Mobile Antivirus 2.0 (Pocket PC 2003/2005)

  BullGuard Mobile Antivirus to prosta aplikacja do ochrony naszych urządzeń przenośnych.

 • Opera Mobile Windows Mobile 5 Pocket PC – 8.60

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.

 • Powiadamiator Tlenowy 0.0.0.3

  Wtyczka do Tlena.pl dodająca do TrayBara ikonkę która miga kiedy ktoś akurat do nas pisze (pisze a nie już napisał!). Po kliknięciu na ikonce pojawia się lista tych osób które aktualnie do nas piszą. Prawy przycisk myszy blokuje listę (ponowne kliknięcie prawym lub lewym odblokowuje).

akurat Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 79 użytkowników pobrało akurat z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: akurat