Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

akademia pana kleksa

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
355
Opis - akademia pana kleksa

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 355 użytkowników pobrało akademia pana kleksa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Akademia umysłu Postrzeganie

  Proste ćwiczenia pozwalające usprawnić koncentrację i podzielność uwagi

 • Akademia umysłu Pamięć

  Program pozwala ćwiczyć pamięć i umysł. Zawiera zadania na poprawę umiejętności zapamiętywania większej ilości tekstu, znaków, obrazów, liczb, przedstawień sytuacyjnych.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  355
  Pobierz za darmo akademia pana kleksa . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Harry Potter i Insygnia Śmierci

  Harry Potter i Insygnia Śmierci to gra nawiązująca do finalnej części przygód młodego czarodzieja.

 • Avencast: Rise of the Mage

  Avencast: Rise of the Mage to gra łącząca w sobie grę akcji oraz cRPG, pole gry obserwowane jest z perspektywy trzeciej osoby, jednak ustawienie kamery można dobrowolnie konfigurować.

 • Fallout: New Vegas – Lonesome Road

  Fallout: New Vegas – Lonesome Road to DLC, rozwijający w niezwykle ciekawy sposób wątek fabularny. Ulysses, który jest najważniejszym bohaterem tego dodatku to postać, której z pewnością przedstawiać nie trzeba.

akademia pana kleksa Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 355 użytkowników pobrało akademia pana kleksa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: akademia pana kleksa