Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

air hockey

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
49
Opis - air hockey

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 49 użytkowników pobrało air hockey z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Touch Hockey: FS5 FREE

  Touch Hockey: FS5 FREE - wciągająca gra w air hockey, czyli cymbergaja. Wiele trybów rozrgrywki dla jednego i wielu graczy zapewni długie godziny zabawy. Gra dla iOS zupełnie za darmo!

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  49
  Pobierz za darmo air hockey . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Touch Hockey: FS5 1.0.0 (iPhone)

  Touch Hockey to znana i lubiana gra.

 • NHL: Eastside Hockey Manager

  Niemal każda zespołowa gra sportowa doczekała się swego managera. Mamy managery między innymi baseballa, piłki ręcznej, nożnej, koszykówki i oczywiści hokeja. To właśnie do tej ostatniej kategorii zalicza się NHL: Eastside Hockey Manager 2005, którego można polecić każdemu miłośnikowi hokeja.

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2007

  NHL: Eastside Hockey Manager 2007 po polsku jeszcze się nie ukazało, ale i u nas ma swoich fanów. To sportowa gra taktyczna, manager hokeja firmy Sports Interactive, która znana jest również z serii managerów piłki nożnej.

air hockey Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 49 użytkowników pobrało air hockey z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: air hockey