Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

air droid

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
107
Opis - air droid

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 107 użytkowników pobrało air droid z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Air Droid

  AirDroid to intuicyjna w obsłudze aplikacja służąca do bezprzewodowego połączenia komputera z urzadzeniem pracujacym pod przewodnictwem systemu Android. Pozwala na przesyłanie plików, synchronizację danych i korzystanie z niektórych funkcji telekomunikacyjnych (np. wysyłanie wiadomości SMS)

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  107
  Pobierz za darmo air droid . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Droid Overclock 2 1 1

  Droid Overclock jest kolejną aplikacją stworzoną na platformy Android, która pozwala zmieniać ustawienia taktowania zegara CPU w urządzeniu.

 • Adobe AIR

  Środowisko Adobe AIR jest potężnym narzędziem, które pozwala programistom na łatwe i skuteczne używanie języków Action Script i Java Script, oprogramowania HTML oraz Adobe Flash.

 • Air Shark 2

  Lubisz dynamiczne gry akcji, w których siejesz zniszczenie? Jeżeli tak, to Air Shark 2 jest właśnie dla Ciebie!

air droid Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 107 użytkowników pobrało air droid z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: air droid