Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aim 1 6

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
32
Opis - aim 1 6

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 32 użytkowników pobrało aim 1 6 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AIM 7 1

  AIM (skrót od pełnej angielskiej nazwy programu: AOL Instant Messenger) to darmowy komunikator wydany przez giganta amerykańskiej branży internetowej, firmę AOL. AIM 7 to komunikator internetowy obsługujący rozmowy tekstowe, głosowe i wideo (także konferencyjne).

 • AIM 6.1.42.2

  AIM 6 to prosty komunikator internetowy cieszący się popularnością przede wszystkim za granicą. AIM 6 nie jest po polsku, jednak nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z jego funkcjami, a te pozwalają na wysyłanie wiadomości tekstowej.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  32
  Pobierz za darmo aim 1 6 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • AIM 6.8.14.6

  AIM to komunikator, który jest bardzo popularny w USA, jego właścicielem jest portal AOL.

 • Agile Messenger 3.81 (Smartphone)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • MessenPass 1.24

  MessenPass jest niewielką aplikacją do odzyskiwania haseł z popularnych komunikatorów internetowych.

aim 1 6 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 32 użytkowników pobrało aim 1 6 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aim 1.6