Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aida

Data dodania:
2016-07-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
278
Opis - aida

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-23 już 278 użytkowników pobrało aida z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • AIDA64 Extreme 5.30.3500

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • Data dodania:
  2016-07-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  278
  Pobierz za darmo aida . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • HWiNFO 5 5 0

  HWiNFO to świetne narzędzie diagnostyczne, za którego pomocą można zidentyfikować komponenty komputera oraz wykonać proste testy wydajności. Program jest bardzo podobny do innej aplikacji tego typu, a mianowicie Aida 32 i również składa się z prostego, dwukolumnowego okna.

aida Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-23 już 278 użytkowników pobrało aida z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: aida