Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

afro samurai gameplay

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
48
Opis - afro samurai gameplay

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 48 użytkowników pobrało afro samurai gameplay z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Afro Samurai gameplay

  Afro Samurai gameplay to filmik z gry, na którym widać wszystko to co czeka nas podczas rozgrywki, a więc masę przeciwników do wyeliminowania, oraz liczne przeszkody, które musimy zwinnie pokonać.

 • Afro Samurai

  Afro Samurai (nie Afro Samuraj) to bardzo ciekawa gra akcji, która luźno bazuje na znanej mandze o tym samym tytule. Gra została stworzona przez Namco Bandai, a więc potentata na rynku wirtualnych adaptacji japońskich klasyków.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  48
  Pobierz za darmo afro samurai gameplay . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Afro Samurai trailer

  Jeśli interesuje Cię fabuła gry to musisz obejrzeć Afro Samurai trailer, który znajdziesz poniżej. Prezentuje on najważniejsze postacie z gry, które główny bohater spotka na swojej drodze, a które mogą mu się okazać bardzo przydatne.

 • Rise of the Samurai debut trailer

  Shogun 2: Total War – Rise of the Samurai pokazuje jakimi frakcjami będzie nam dane zagrać w najnowszym DLC do Shogun 2 oraz ujawnia specjalne jednostki, jakie pojawią się w grze

 • Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai

  Total War: Shogun 2 – Rise of the Samurai przenosi nas 400 lat wstecz od wydarzeń znanych z podstawowej części. Znów mamy szansę podbić Japonię.

afro samurai gameplay Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 48 użytkowników pobrało afro samurai gameplay z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: afro samurai gameplay