Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

adobe reader for pocket pc 2 0

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
52
Opis - adobe reader for pocket pc 2 0

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 52 użytkowników pobrało adobe reader for pocket pc 2 0 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Adobe Reader for Pocker PC 2.0

  Przygotowana specjalnie dla urządzeń mobilnych wersja programu Adobe Reader. Podobnie jak jej pecetowa wersja pozwala na czytanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF.

 • Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11

  Microsoft Reader jest aplikacją rodzimej produkcji Microsoftu dla urządzeń mobile, która służy do łatwego przeglądania oraz czytania książek w formie elektronicznej – tzw. e-booków.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  52
  Pobierz za darmo adobe reader for pocket pc 2 0 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Adobe Flash Lite 2.1 (Pocket PC)

  Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • Adobe Reader 9.3

  Adobe Reader to darmowy program firmy Adobe Systems za pomocą którego użytkownicy mogą otwierać dokumenty zapisane w formacie PDF. Program ten kiedyś był znany pod nazwą Adobe Acrobat Reader i jest najlepszym tego typu programem na świecie.

 • Adobe Reader 9.0

  Adobe Reader ( Adobe Acrobat Reader) to bezpłatny program do czytania dokumentów elektronicznych w formacie PDF (Portable Document Format).

adobe reader for pocket pc 2 0 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 52 użytkowników pobrało adobe reader for pocket pc 2 0 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: adobe reader for pocket pc 2 0