Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

adobe reader 11

Data dodania:
2016-05-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
139
Opis - adobe reader 11

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-17 już 139 użytkowników pobrało adobe reader 11 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Adobe Reader XI 11

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • Adobe Reader 9.3

  Adobe Reader to darmowy program firmy Adobe Systems za pomocą którego użytkownicy mogą otwierać dokumenty zapisane w formacie PDF. Program ten kiedyś był znany pod nazwą Adobe Acrobat Reader i jest najlepszym tego typu programem na świecie.

 • Data dodania:
  2016-05-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  139
  Pobierz za darmo adobe reader 11 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Adobe Reader 9.0

  Adobe Reader ( Adobe Acrobat Reader) to bezpłatny program do czytania dokumentów elektronicznych w formacie PDF (Portable Document Format).

 • Adobe Reader 9.5

  Adobe Reader 9.5 to aplikacja, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Ten popularny program do odczytywania plików PDF gości na większości komputerów użytkowników, jednak trudno powiedzieć, aby był w pełni perfekcyjny.

 • Adobe Reader 6.02

  Starsza wersja programu służącego do przeglądania dokumentów w formacie PDF. Wersja ta jest przeznaczona dla posiadaczy starszych systemów operacyjnych, nieobsługiwanych przez nowsze edycje programu.

adobe reader 11 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-17 już 139 użytkowników pobrało adobe reader 11 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Adobe Reader 11