Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

adium

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
53
Opis - adium

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 53 użytkowników pobrało adium z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Adium 1.3.8

  Jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych przeznaczonych dla systemu Mac OS X.

 • Adium 1 4

  Adium 1.4 to komunikator internetowy przeznaczony dla posiadaczy systemu operacyjnego Mac. Pozwala on na kontakt z osobami, które mają również inne systemy, jak Windows czy Linux.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  53
  Pobierz za darmo adium . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Adium 1 3 10

  Adium 1.3.10 to najnowsza wersja komunikatora internetowego, stworzonego na licencji GNU GPL. Co to oznacza? Po pierwsze – Adium jest darmowy. Po drugie – każdy może go modyfikować i udostępniać taką wersję użytkownikom Internetu. Co daje nam komunikator Adium?

adium Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 53 użytkowników pobrało adium z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: adium