Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

adblock plus

Data dodania:
2015-02-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
282
Opis - adblock plus

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-02-27 już 282 użytkowników pobrało adblock plus z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Adblock Plus

  Adblock Plus to dodatek powstały dla przeglądarek Mozilla Firefox, którego celem jest odciążenie użytkownika od konieczności oglądania irytujących, nieraz nachalnie wyskakujących na stronach internetowych reklam.

 • Adblock Plus 0.7.5.5

  Masz dość oglądania denerwujących reklam i banerów, które dodatkowo wydłużają wczytywanie stron? Zainstaluj Adblock Plus i uwolnij się od nich!

 • Data dodania:
  2015-02-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  282
  Pobierz za darmo adblock plus . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Adblock Plus dla Chrome’a

  Adblock Plus dla Chrome’a to dodatek, który ma zaoszczędzić czasu i nerwów użytkownikom zirytowanym pojawiającymi się na stronach reklamami.

 • Jak usunąć śledzika?

  Wlasciwie usuniecie ...Niestety wiekszosc u...

adblock plus Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2015-02-27 już 282 użytkowników pobrało adblock plus z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Adblock Plus