Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

activex plug ins

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
51
Opis - activex plug ins

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 51 użytkowników pobrało activex plug ins z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • DjVu Browser Plug in 6.1.1

  DjVu Browser Plug-in 6.1.1 to przeglądarka dokumentów DjVu.

 • DeFX plug in for XMMS 0.9.9

  Jest to procesor efektów do odtwarzacza XMMS dodający nowe efekty.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  51
  Pobierz za darmo activex plug ins . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Nimo Codec Pack 5.0 build 9

  Nimo Codec Pack to zestaw kodeków wymaganych do kompresji i odtwarzania plików video. W jego skład wchodzą m.in. wszystkie aktualne kodeki Divx.

 • AmpView 3.3

  AmpView to wtyczka do programu Total Commander, za pomocą której możemy odtwarzać pliki z muzyką.

 • Trend Micro HijackThis 2.04

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

activex plug ins Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 51 użytkowników pobrało activex plug ins z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: activex plug ins