Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

activesync

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
102
Opis - activesync

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 102 użytkowników pobrało activesync z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Spb Finance 2.8.0

  Spb Finance kolejny produkt stworzony przez SPB Software House na platformę widnow mobile jest aplikacją służącą do zarządzania finansami.

 • Mobile Registry Editor 1.11

  Mobile Registry Editor jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem zaprojektowanym do modernizowania wpisów w rejestrze systemu Windows Mobile.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  102
  Pobierz za darmo activesync . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ContactManager 0.5 WM

  ContactManager to całkowicie darmowa i nie wiele zajmująca aplikacja, która pomoże w zarządzaniu kontaktami na naszym urządzeniu wyposażonym w system Windows Mobile.

 • Backy 1.0 Pocket PC

  Backy jest prostym narzędziem służącym do tworzenia kopii zapasowej naszych danych na telefonach wyposażonych w system Windows Mobile.

 • DTSysView 1.5 (Windows Mobile 2003)

  DTSysView to prosta aplikacja dostępna na platformy Windows Mobile dzięki której użytkownik ma możliwość podglądu jakie aplikacje są aktualnie uruchomione w systemie.

activesync Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 102 użytkowników pobrało activesync z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: activesync