Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

access

Data dodania:
2016-10-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
74
Opis - access

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 74 użytkowników pobrało access z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Access Remote PC 5.2

  Dostępny za free Access Remote to program, który pozwoli Ci na zdalne sterowanie komputerem za pomocą klawiatury bądź myszki. Jak to działa? Na komputerze, który ma być sterowany, instalujemy klienta, a na sterującym serwer. Połączenia są zabezpieczone 160-bitowym kluczem.

 • Microsoft Office Access 2010

  Microsoft Office Access 2010 to funkcjonalne urządzenie do tworzenia baz danych

 • Data dodania:
  2016-10-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  74
  Pobierz za darmo access . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Clam AntiVirus 0.93

  Clam AntiVirus jest zestawem narzędzi antywirusowych dla systemów UNIX.

 • Kexi 2007.1.1

  Kexi - wygodne budowanie baz danych dla każdego. Kexi to nowoczesna i wygodna w użyciu aplikacja przeznaczona do wizualnego tworzenia baz danych dla systemów MS Windows oraz Linux.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

access Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 74 użytkowników pobrało access z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: access