Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

abby

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
34
Opis - abby

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 34 użytkowników pobrało abby z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ABBY FineReader 6.0

  Spolszczenie aplikacji, rozpoznającej zeskanowany tekst (wersja 6.0)

 • ABBY FineReader 6.0 CE 6.0.0.422 Part 2741

  Spolszczenie programu, rozpoznającego zeskanowany tekst.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  34
  Pobierz za darmo abby . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ABBYY PDF Transformer 3

  ABBYY PDF Transformer 3.0 to prosty w obsłudze i wszechstronny program pozwalający w mgnieniu oka zamienić pliki PDF na dokumenty umożliwiające edycję z zachowaniem oryginalnego układu i wyglądu strony.

 • ABBYY FineReader Home 9 0

  Pobierz ABBYY FineReader Home 9.0 za darmo. ABBYY FineReader Home 9.0 służy do przekształcania zeskanowanych dokumentów do wersji edytowalnej. Program działa po polsku. Download innych aplikacji za free na pobierz.pl.

abby Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 34 użytkowników pobrało abby z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: abby