Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

7 wonders

Data dodania:
2016-10-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
145
Opis - 7 wonders

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 145 użytkowników pobrało 7 wonders z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Age of Wonders

  Każdy kto miał do czynienia z grami z serii Heroes of Might & Magic, szybko zauważą, że Age of Wonders wykorzystuje pomysły, które zapewniły sukces popularnej serii gier turowych. Do tego należy dodać grafikę, która mimo wieku może się podobać.

 • Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne

  Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne daje nam okazję zmierzyć się z wyzwaniami, jakie oferuje nam kraina fantasy pogrążona w chaosie. Zdobywając kolejne zamki a co za tym idzie rozwijając swoje zaplecze militarne i ekonomiczne, staramy się zakończyć trwające spory i sprawić by zapanował pokój.

 • Data dodania:
  2016-10-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  145
  Pobierz za darmo 7 wonders . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Age of Wonders: Shadow Magic

  Jeśli przypadły Ci do gustu poprzednie odsłony Age of Wonders, również Shadow Magic jest grą, w którą powinieneś zagrać. Do dokonała strategia, która dzięki kilku ciekawym funkcjom, potrafi dostarczyć rozrywki na niebywale długi czas.

7 wonders Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-09 już 145 użytkowników pobrało 7 wonders z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: 7 wonders