Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2 tech

Data dodania:
2016-08-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
7
Opis - 2 tech

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-03 już 7 użytkowników pobrało 2 tech z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Solaris Assault Tech

  Solaris Assault Tech to gra sieciowa, która ukaże się w 2011 roku i powinna zainteresować wszystkich miłośników wielkich, poruszających się na dwóch nogach machin bojowych – czyli mechów.

 • Crysis Trailer Tech Demo

  Filmik demonstrujący możliwości silnika graficznego gry Crysis.

 • Data dodania:
  2016-08-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  7
  Pobierz za darmo 2 tech . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Crysis Trailer Tech Demo 2

  Drugi filmik demonstrujący możliwości silnika graficznego gry Crysis.

 • PhotoScape 3.4

  Photoscape jest przyjaznym, darmowym narzędziem do edycji zdjęć

 • The Sims 3: Nowoczesny apartament

  Do The Sims 3 wyszedł niejeden dodatek. Opisywany tutaj „Nowoczesny apartament” to zestaw narzędzi do zmiany mieszkania simsa w mieszkanie pełne elektronika i sprzętu hi-tech.

2 tech Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-03 już 7 użytkowników pobrało 2 tech z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: 2-tech