Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Plustek - Plustek OpticPro ST24

Kategoria: Sterowniki Plustek
Data dodania: 19 luty 2010, 19:06
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 0

Opis sterownika

Pobierz najnowszy sterownik do Plustek Plustek OpticPro ST24 pod Windows 2000 XP Vista 7. Pobrane sterowniki Plustek OpticPro ST24 sprawią, że produkt Plustek pod Windows 2000 XP Vista 7 z kategorii Skanery będzie pracował o wiele wydajniej i stabilniej.

Driver Plustek OpticPro ST24 pod Windows 2000 XP Vista 7 dla urządzeń Plustek pobierz za darmo z serwisu pobierz.pl. Plustek, producent sterowników Plustek OpticPro ST24 pod wszystkie Skanery dokłada wszelkich starań by driver był najwyższej jakości. Udostępniony jest driver download i aktualizacja sygnowana przez Plustek. Jest do pobrania stara wersja sterownika Plustek OpticPro ST24 Plustek do starszych systemów operacyjnych. Zobacz inne sterowniki Skanery lub producenta sterowniki Plustek.

W trosce o Wasze dobro i wysoką jakość naszych usług nie zamieszczamy sterowników do pobrania na naszych serwerach. Przede wszystkim jest to wynikiem częstych aktualizacji, wyboru systemu operacyjnego przy pobieraniu, a także występowania formularzy rejestracyjnych, bez których pobieranie ze stron producenckich jest niemożliwe. Po kliknięciu na button "pobierz teraz" użytkownik zostanie skierowany na stronę producenta sterownika.Inne wersje sterownika
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze

dodał: ~Dow , 28.12.2011

Jednak nie działają do XP. Wyświetla bzdurne komunikaty.\n

dodał: ~tei187 , 25.05.2011

działają, działają. uruchom w trybie zgodności z xp albo vistą.

dodał: ~Mat , 24.07.2010

sterowniki nie otwierają sie.nie ma tych sterowników dla plustek opticpro ST24 dla windows 7???????\n