Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nvidia - GeForce GTX 480 197.75 WHQL

Kategoria: Sterowniki Nvidia
Data dodania: 12 maj 2010, 21:08
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 0

Opis sterownika

Pobierz najnowszy sterownik do Nvidia GeForce GTX 480 197.75 WHQL pod Windows XP Vista 7. Pobrane sterowniki GeForce GTX 480 197.75 WHQL sprawią, że produkt Nvidia pod Windows XP Vista 7 z kategorii Karty graficzne będzie pracował o wiele wydajniej i stabilniej.

Driver GeForce GTX 480 197.75 WHQL pod Windows XP Vista 7 dla urządzeń Nvidia pobierz za darmo z serwisu pobierz.pl. Nvidia, producent sterowników GeForce GTX 480 197.75 WHQL pod wszystkie Karty graficzne dokłada wszelkich starań by driver był najwyższej jakości. Udostępniony jest driver download i aktualizacja sygnowana przez Nvidia. Jest do pobrania stara wersja sterownika GeForce GTX 480 Nvidia do starszych systemów operacyjnych. Zobacz inne sterowniki Karty graficzne lub producenta sterowniki Nvidia.

W trosce o Wasze dobro i wysoką jakość naszych usług nie zamieszczamy sterowników do pobrania na naszych serwerach. Przede wszystkim jest to wynikiem częstych aktualizacji, wyboru systemu operacyjnego przy pobieraniu, a także występowania formularzy rejestracyjnych, bez których pobieranie ze stron producenckich jest niemożliwe. Po kliknięciu na button "pobierz teraz" użytkownik zostanie skierowany na stronę producenta sterownika.Inne wersje sterownika
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze