Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ATI - Radeon HD 4850

Kategoria: Sterowniki ATI
Data dodania: 07 lipiec 2008, 10:18
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 52

Opis sterownika

Pobierz najnowszy sterownik do ATI Radeon HD 4850 pod Windows 98 ME 2000 XP Vista NT. Pobrane sterowniki Radeon HD 4850 sprawią, że produkt ATI pod Windows 98 ME 2000 XP Vista NT z kategorii Karty graficzne będzie pracował o wiele wydajniej i stabilniej.

Driver Radeon HD 4850 pod Windows 98 ME 2000 XP Vista NT dla urządzeń ATI pobierz za darmo z serwisu pobierz.pl. ATI, producent sterowników Radeon HD 4850 pod wszystkie Karty graficzne dokłada wszelkich starań by driver był najwyższej jakości. Udostępniony jest driver download i aktualizacja sygnowana przez ATI. Jest do pobrania stara wersja sterownika Radeon ATI do starszych systemów operacyjnych. Zobacz inne sterowniki Karty graficzne lub producenta sterowniki ATI.

W trosce o Wasze dobro i wysoką jakość naszych usług nie zamieszczamy sterowników do pobrania na naszych serwerach. Przede wszystkim jest to wynikiem częstych aktualizacji, wyboru systemu operacyjnego przy pobieraniu, a także występowania formularzy rejestracyjnych, bez których pobieranie ze stron producenckich jest niemożliwe. Po kliknięciu na button "pobierz teraz" użytkownik zostanie skierowany na stronę producenta sterownika.Inne wersje sterownika
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze