Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ATI - Radeon 9600 series

Kategoria: Sterowniki ATI
Data dodania: 07 lipiec 2008, 10:28
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 200

Opis sterownika

Pobierz najnowszy sterownik do ATI Radeon 9600 series pod Windows 98 ME 2000 XP Vista. Pobrane sterowniki Radeon 9600 series sprawią, że produkt ATI pod Windows 98 ME 2000 XP Vista z kategorii Karty graficzne będzie pracował o wiele wydajniej i stabilniej.

Driver Radeon 9600 series pod Windows 98 ME 2000 XP Vista dla urządzeń ATI pobierz za darmo z serwisu pobierz.pl. ATI, producent sterowników Radeon 9600 series pod wszystkie Karty graficzne dokłada wszelkich starań by driver był najwyższej jakości. Udostępniony jest driver download i aktualizacja sygnowana przez ATI. Jest do pobrania stara wersja sterownika Radeon ATI do starszych systemów operacyjnych. Zobacz inne sterowniki Karty graficzne lub producenta sterowniki ATI.

W trosce o Wasze dobro i wysoką jakość naszych usług nie zamieszczamy sterowników do pobrania na naszych serwerach. Przede wszystkim jest to wynikiem częstych aktualizacji, wyboru systemu operacyjnego przy pobieraniu, a także występowania formularzy rejestracyjnych, bez których pobieranie ze stron producenckich jest niemożliwe. Po kliknięciu na button "pobierz teraz" użytkownik zostanie skierowany na stronę producenta sterownika.Inne wersje sterownika
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze

dodał: ~simonmaster , 30.01.2010

Ja właśnie przed chwilą przypadkiem odinstalowałem stery od grafiki. Miałem dosyć tego, że ciągle jak gram w jakieś gry wyłancza mi się monito, to jest strasznie denerwujące! Teraz ściągam te stary i mam nadzieję, że pomogą, może jeszcze zaktualizuje je ale, jeżeli problem nie będzie występować to zostawie je w takim stanie w jakim sa

dodał: ~Divus , 19.09.2009

Spoko działa, polecam na 100%