Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrueCrypt 6.0a - Spolszczenie

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: TrueCrypt Foundation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2008
Rozmiar: 49 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 835

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TrueCrypt 6.0a - Spolszczenie

TrueCrypt jest aplikacją, służącą do szyfrowania danych. Pozwala na zaszyfrowanie całych dysdów twardych, jak również ich partycji, czy też pendriv'ów. Możemy również utworzyć wirtualny, zaszyfrowany dysk.

Podobne Szyfrowanie danych

 • VMPCrypt

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • MyWinLocker

  MyWinLocker 4 jest aplikacją, która przyda się użytkownikom potrzebującym narzędzia do zapewnienia poufności danych przesyłanych przez Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrueCrypt 6.0a - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Szyfrowanie danych


Kategorie