Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProduKey 1.3 - Spolszczenie

Kategoria: Szyfrowanie danych
Producent: Nirsoft
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.07.2008
Rozmiar: 0.8 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 503

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ProduKey 1.3 - Spolszczenie

Powyższa aplikacja pokaże nam ProduktID oraz CD-Key programów firmy Microsoft. Przydatny, jesli ktoś stracił klucz instalacyjny, a chce sobie zrobić kopię.

Podobne Szyfrowanie danych

 • KeePass Password Safe

  KeePass to darmowa aplikacja należąca do kategorii programów szyfrujących - jest to manager haseł, pozwalający na bezpieczne zarządzanie hasłami.

 • TrueCrypt

  TrueCrypt jest aplikacją przeznaczoną do szyfrowania danych w "locie".

 • VeraCrypt

  VeraCrypt to coraz popularniejsze narzędzie, które służy do szyfrowania danych. Całość została opracowana przez francuską firmę IDRIX EURL i opiera się na bazie programu TrueCrypt.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

 • SecureFile

  SecureFile to świetne narzędzie do szyfrowania danych znajdujących się w pojedynczych plikach lub katalogach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProduKey 1.3 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Szyfrowanie danych


Kategorie