Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samurize 1.64.3 - Spolszczenie

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Samurize
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2008
Rozmiar: 20.6 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 800

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Samurize 1.64.3 - Spolszczenie

Samurize jest programem, który zmienia nam wygląd pulpitu. Wyświetla na nim informacje o wykorzystanych zaosbach, o ruchu w sieci, aktualnie odtwarzany plik w Winampie. Dane mogą być przekazywane w formie graficznej jak i tekstowej.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • DisplayFusion Pro

  Wygodne w użyciu i bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego skonfigurujemy monitory podłączone do komputera.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Samurize 1.64.3 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozszerzenia pulpitu


Kategorie