Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Architect 2.11 - Spolszczenie

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Św. Marek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
Rozmiar: 283 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 793

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Architect 2.11 - Spolszczenie

Desktop Architekt jest chyba najlepszym, darmowym programem, za pomocą którego, z dziecinną łatwością możemy zmieniać wygląd pulpitu. Możemy zmieniać wszystkie jego wizualne elementy, jak również dźwiękowe. Wszystkie schematy możemy zapisywać w specjalnym pliku, co z kolei zapewnia przenośność ustawień.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • FixWin 1.2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Real Desktop

  Real Desktop 1.68 to dość niecodzienna aplikacja, dzięki której możemy sprawić, że nasz pulpit będzie wyglądać jak prawdziwe biurko.

 • ViStart

  Jedną z nowych cech systemów Windows, jakie wprowadziła Vista, było nowe menu oraz wygląd całości pulpitu.

 • Dexpot

  Dexpot 1.5.15 Build 1799 to aplikacja dla osób, które współdzielą komputer z innymi lub też zajmują się różnymi rzeczami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Architect 2.11 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozszerzenia pulpitu


Kategorie