Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Desktop Architect 2.11 - Spolszczenie

Kategoria: Rozszerzenia powłoki pulpitu
Producent: Św. Marek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2008
Rozmiar: 283 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 793

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Desktop Architect 2.11 - Spolszczenie

Desktop Architekt jest chyba najlepszym, darmowym programem, za pomocą którego, z dziecinną łatwością możemy zmieniać wygląd pulpitu. Możemy zmieniać wszystkie jego wizualne elementy, jak również dźwiękowe. Wszystkie schematy możemy zapisywać w specjalnym pliku, co z kolei zapewnia przenośność ustawień.

Podobne Rozszerzenia powłoki pulpitu

 • Yahoo! Widgets

  Yahoo! Widgets 4.5.2 to rzecz przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników, którzy nie znoszą monotonii i lubią zmiany na swoim pulpicie.

 • AlienGUIse

  AlienGUIse 2 to interesująca propozycja dla wszystkich posiadaczy systemów Windows Vista. Możemy dzięki niej dokonać zmiany wyglądu większości elementów tego systemu operacyjnego.

 • Webshots Desktop

  Webshots Desktop 3 to aplikacja przeznaczona dla osób, które nie lubią monotonii na pulpicie.

 • Windows 7 Logon Background Changer

  Windows 7 Logon Background Changer 1.3 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich posiadaczy Windows 7, którym znudził się standardowy ekran logowania.

 • Google Desktop

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Desktop Architect 2.11 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Rozszerzenia pulpitu


Kategorie