Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft .NET Framework 2.0 - Spolszczenie

Kategoria: Programowanie
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2008
Rozmiar: 1.87 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2610

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Microsoft .NET Framework 2.0 - Spolszczenie

Framework jest platformą programistyczną opracowaną przez firmę Microsoft, obejmującą środowisko uruchomieniowe  oraz biblioteki klas dostarczające standardowej funkcjonalności dla aplikacji.

Podobne Programowanie

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft .NET Framework 2.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie