Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InstallCreator Pro - Spolszczenie

Kategoria: Programowanie
Producent: Clickteam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 108 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 278

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InstallCreator Pro - Spolszczenie

Spolszczenie Install Creator darmowego narzędzia służącego do tworzenia programów instalacyjnych własnego oprogramowania.
Program posiada wszystkie standardowe opcjie, zapisy w menu Windows, zapisy w rejestrze dla fontów i bibliotek oraz tworzenie programu deinstalującego. Aplikacja oferuje duże możliwości konfiguracyjne, a jej licencja dopuszcza zastosowanie w celu komercyjnym

Podobne Programowanie

 • Firebird

  Firebird to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych, który obok MySQL oraz PostgreSQL stanowi prawdziwą czołówkę, jeśli chodzi o tego typu serwery.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!

 • Code::Blocks Studio 10

  Code::Blocks Studio to darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne, które umożliwia tworzenie aplikacji w języku C i C++.

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • UltraEdit

  UltraEdit to zaawansowany edytor tekstowy, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tego typu aplikacji, takich jak pisarze czy dziennikarze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InstallCreator Pro - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie