Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InstallCreator Pro - Spolszczenie

Kategoria: Programowanie
Producent: Clickteam
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.10.2008
Rozmiar: 108 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 278

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InstallCreator Pro - Spolszczenie

Spolszczenie Install Creator darmowego narzędzia służącego do tworzenia programów instalacyjnych własnego oprogramowania.
Program posiada wszystkie standardowe opcjie, zapisy w menu Windows, zapisy w rejestrze dla fontów i bibliotek oraz tworzenie programu deinstalującego. Aplikacja oferuje duże możliwości konfiguracyjne, a jej licencja dopuszcza zastosowanie w celu komercyjnym

Podobne Programowanie

 • REPCoder

  Jeżeli szukasz profesjonalnej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie programował oraz obsługiwał raporty bazodanowe, spróbuj program REPCoder.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • CodeLite

  CodeLite to bardzo popularne i co równie ważne darmowe, zintegrowane środowisko programistyczne dla języka C i C++, które zostało stworzone przez Erana Ifraha i jest udostępniane na wszystkie liczące się systemy operacyjne, takie jak Microsoft Windows, Linux czy Mac OS X. W porównaniu z innymi tego typu aplikacjami, CodeLite jest dużo prostszy w obsłudze i śmiało może służyć jako aplikacja szkoleniowa dla początkujących adeptów programowania, a wszystko dzięki intuicyjnemu interfejsowi GUI, który ułatwia poruszanie się po zaawansowanych opcjach programu i to bez znajomości dodatkowych komend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InstallCreator Pro - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie