Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Install Maker 1.2e - Spolszczenie

Kategoria: Programowanie
Producent: Zbigniew Turski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 59.3 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 628

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Install Maker 1.2e - Spolszczenie

Spolszczenie aplikacji, dzięki której możemy utworzyć sobie instalatory. Program nie tylko tworzy pliki instalacyjne, ale dzięki niemu możemy dopracować niemal każdy szczegół, naszego własnego instalatora.

Podobne Programowanie

 • Geany

  Czym jest dostępny wyłącznie na Linux Geany? Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, bowiem można traktować tą aplikację zarówno jako edytor tekstu, jak i środowisko programistyczne. Łączy ona obie te cechy w bardzo dobry sposób, stając się idealnym narzędziem dla programistów.

 • Inno Setup 5.4

  Inno Setup 5.4 to aplikacja powstała z myślą o wszystkich twórcach programów, które użytkownik powinien instalować w systemie. Mamy tu do czynienia z wygodnym instalatorem, pomagającym w stworzeniu pliku wykonywalnego (.exe).

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • EditBone

  Pobierz niewielki, ale bardzo funkcjonalny program EditBone, niezbędny wszystkim programistom i webdeweloperom!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Install Maker 1.2e - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie