Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Install Maker 1.2e - Spolszczenie

Kategoria: Programowanie
Producent: Zbigniew Turski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 59.3 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 628

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Install Maker 1.2e - Spolszczenie

Spolszczenie aplikacji, dzięki której możemy utworzyć sobie instalatory. Program nie tylko tworzy pliki instalacyjne, ale dzięki niemu możemy dopracować niemal każdy szczegół, naszego własnego instalatora.

Podobne Programowanie

 • WinMerge

  WinMerge to bardzo prosty i co najważniejsze zupełnie darmowy program, za pomocą którego możliwe staje się porównanie dowolnych plików tekstowych.

 • Eclipse

  Eclipse to zintegrowane środowisko programistyczne napisane w Javie, które umożliwia tworzenie aplikacji właśnie w tym języku.

 • Unity

  Unity jest aplikacją służącą do tworzenia gier 3D na platformę Mac OS X, przeglądarki internetowe (Firefox, Safari, Internet Explorer), system Windows, konsole Wii, Xbox 360 i PS3.

 • Tomcat

  Tomcat jest darmowym kontenerem servletów.

 • Dev-C++

  Dev-C++ jest to zintegrowane środowisko programistyczne IDE wykorzystywane na systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Install Maker 1.2e - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie