Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PcMARK 2002 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Tomasz "MAYDAY" Bułat
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Rozmiar: 214 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 365

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PcMARK 2002 - Spolszczenie

Spolszczenie benchmarka. Przeznaczony jest dla komputerów PC. Jak także dla laptopów. Program testuje wydajność podzespołów sprzętowych.

Podobne Pozostałe

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • StrokeIt

  StrokeIt 0.9 to niezwykle użyteczna aplikacja dla osób, które dość dużo czasu spędzają przy komputerze.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PcMARK 2002 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie