Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyCalendar 1.24 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wisowski Grzegorz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.09.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 486

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MyCalendar 1.24 - Spolszczenie

MyCalendar jest aplikacją, dzięki której utworzymy sobie własny kalendarz, z własnymi najważniejszymi datami. Dla każdego miesiąca jest przeznaczona jedna karteczka. Po złączeniu owych kilku kartek powstaje nam ciekawy kalendarz.


Podobne Pozostałe

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.

 • YUMI

  Pobierz za darmo YUMI służące do tworzenia bootowalnych nośników USB z systemami operacyjnymi!

 • Notepad++

  Dostępny za darmo Notepad++ to doskonały edytor źródłowy dla programistów, który jest niesamowicie użytecznym narzędziem pracy.

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • Advanced IP Scanner

  Advanced IP Scanner to darmowy i przede wszystkim prosty w użyciu program, który umożliwia szybkie skanowanie sieci lokalnych w celu zlokalizowania różnego rodzaju aktywnych urządzeń takich, jak routery, smartfony, komputery, tablety, itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyCalendar 1.24 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie