Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inno Setup 5.1.1.1 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Krzysztof Cynarski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 10 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 203

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Inno Setup 5.1.1.1 - Spolszczenie

Inno Setup jest aplikacją pozwalającą utworzyć nam kompletnego instalatora. Pozwala również na dopisywanie do plików ini, tworzenie skrótów na pulpicie, w menu start.

Spolszczenie do wersji 5.1.1.1

Podobne Pozostałe

 • .NET Framework Cleanup Tool

  .NET Framework Cleanup Tool to niewielki i niezwykle prosty w użyciu, darmowy program, który służy do usuwania z systemu operacyjnego wybranych przez użytkownika bibliotek typu .NET Framework.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • 4sync

  Przechowuj dane na wirtualnym serwerze i dziel się nimi ze znajomymi dzięki 4sync!

 • Calculator Prompter

  Standardowy kalkulator systemowy, który dostępny jest w menu Akcesoria w systemie operacyjnym Windows niestety nie zawsze okazuje się wystarczający. Umożliwia bowiem skorzystanie jedynie z podstawowych funkcjonalności. Jeśli chcielibyśmy liczyć nieco bardziej skomplikowane równania, warto zwrócić uwagę na darmowy Calculator Prompter.

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Inno Setup 5.1.1.1 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie