Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InCD 3.5.24.0 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 417 KB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 553

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InCD 3.5.24.0 - Spolszczenie

Spolszczenie małej, ciekawej aplikacji, która powoduje, że nagrywarka jest widziana, jako stacja dyskietek. Sam program jest również komponentem, pakietu Nero.

Podobne Pozostałe

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • Atomic Clock Sync

  W Internecie możemy napotkać wiele różnego rodzaju aplikacji. Zdecydowana większość z nich jest bardo użyteczna, jednak trafia się mnóstwo programów o wątpliwej przydatności, a także kuriozów, z którymi nie za bardzo wiadomo, co robić.

 • Stickies

  Stickies 7 to aplikacja, która przydać się może dosłownie wszystkim użytkownikom – zarówno tym bardzo zabieganym, jak i mniej.

 • MyDefrag

  MyDefrag to proste narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które w przeszłości było udostępniane pod nazwą JkDefrag.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InCD 3.5.24.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie