Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FinePrint Enterprise Edition 5.10 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: FinePrint Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 67.8 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 366

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FinePrint Enterprise Edition 5.10 - Spolszczenie

FinePrint Enterprise Edition jest aplikacją, która instaluje się w systemie jako drukarka. Kiedy wybierzemy opcję Drukuj z jakiejś aplikacji, to wyskoczą nam opcje tego programu. Dzięki nim, możemy zmienić opcje wydruku, co czasem jest bardzo przydatne.

Podobne Pozostałe

 • Desktop Icon Toy

  Desktop Icon Toy to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na zarządzanie ikonami, które dostępne są z poziomu pulpitu systemowego. Aplikacja umożliwia między innymi podmianę standardowych ikon systemowych na takie, które najbardziej przypadną nam do gustu.

 • CzasoWyłącznik

  CzasoWyłącznik to w pełni darmowe, proste w użyciu, polskie narzędzie, które pozwoli użytkownikowi zautomatyzować proces włączania/wyłączania lub ponownego logowanie się do komputera.

 • SHAREit

  Bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze program do szybkiego i bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem i urządzeniami mobilnymi.

 • Adobe Flash Player Uninstaller

 • Origin

  Origin jest aplikacją scalającą gry wydane przez studio EA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FinePrint Enterprise Edition 5.10 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie