Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BootXP 2.50 RC 1 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: FreelancE VIP
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.10.2008
Rozmiar: 54.2 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 801

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BootXP 2.50 RC 1 - Spolszczenie

Spolszczenie aplikacji, która służy do zmiany ekranu startowego systemu Windows 2k lub WindowsXP. Program zdecydowanie ułatwia taką modyfikację, ponieważ "ręczna" zmiana jest czasochłonna. Jedyne czego tak na prawdę potrzebujemy to... obrazka, który chcemy wstawić, o rozmiarze 640x480 px.

Podobne Pozostałe

 • Your Uninstaller!

  Your Uninstaller! to niezwykle prosta w obsłudze i popularna na całym świecie aplikacja, która służy do odinstalowywania zbędnego oprogramowania ze środowiska Windows.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Winstep Nexus Dock

  Winstep Nexus Dock to niewielka aplikacja, która pozwoli użytkownikom systemu operacyjnego Windows na stworzenie paska szybkiego dostępu, niezwykle podobnego do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku systemów operacyjnych Mac OS.

 • Intel Extreme Tuning Utility

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony z myślą o podkręcaniu i monitorowaniu pracy procesora oraz układów graficznych firmy Intel.

 • 4t Tray Minimizer

  4t Tray Minimizer to niezwykle proste w użyciu i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi schować dowolną wybraną aplikację do tzw. systemowego tray'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BootXP 2.50 RC 1 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie