Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ati Tray Tools v. 1.2.6.964 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Piotr "Butcher" Rzeźnik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 20 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1356

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ati Tray Tools v. 1.2.6.964 - Spolszczenie

ATI Tray Tools jest aplikacją, która pozwala nam systemowo zarządzać sterownikami kart graficznych. Możemy je również podkręcać lub sterować opóźnieniami. Aplikacja działa ze wszystkimi kartami ATI.

Podobne Pozostałe

 • Origin

  Origin jest aplikacją scalającą gry wydane przez studio EA.

 • Archivarius 3000

  Niedostępny za darmo Archivarius 3000 4.49 to program do efektywnego przeszukiwania korespondencji elektronicznej.

 • DriverEasy

  DriverEasy to niezwykle przydatna aplikacja, która zeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu najnowszych sterowników i pomoże przeprowadzić proces aktualizacji.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • Absolute Uninstaller

  Absolute Uninstaller - świetny, darmowy program, który z powodzeniem może zastąpić nie zawsze działające po naszej myśli systemowe narzędzie do odinstalowywania gier i programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ati Tray Tools v. 1.2.6.964 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie