Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ati Tray Tools v. 1.2.6.964 - Spolszczenie

Kategoria: Pozostałe
Producent: Piotr "Butcher" Rzeźnik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2008
Rozmiar: 20 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1356

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ati Tray Tools v. 1.2.6.964 - Spolszczenie

ATI Tray Tools jest aplikacją, która pozwala nam systemowo zarządzać sterownikami kart graficznych. Możemy je również podkręcać lub sterować opóźnieniami. Aplikacja działa ze wszystkimi kartami ATI.

Podobne Pozostałe

 • Toolbar Cleaner

  Toolbar Cleaner to proste w użyciu, darmowe narzedzie, dzieki któremu pozbędziemy się niechcianych pasków narzędziowych oraz niepotrzebnych dodatków z naszej przeglądarki internetowej.

 • BatteryBar

  BatteryBar 3.5.4 to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy laptopów i netbooków.

 • Konsultant

  Konsultant to program wspomagający pracę różnego rodzaju ośrodków zajmujących się konsultacjami. Doskonale sprawdzi się na przykład w domach pomocy społecznej, czy ośrodkach leczenia uzależnień.

 • PowerStrip

  PowerStrip to rozbudowana aplikacja umożliwiająca podkręcanie niektórych parametrów karty graficznej oraz monitora, takich jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania czy też nasycenie kolorów, dzięki czemu można osiągnąć dużo lepszą jakość obrazu bez potrzeby wymiany tych komponentów.

 • ManicTime

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program do śledzenia wszelkiej aktywności użytkownika na komputerze z systemem operacyjnym Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ati Tray Tools v. 1.2.6.964 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie