Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xplorer2 1.7 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Nikos Bozinis
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 392

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis xplorer2 1.7 - Spolszczenie

Spolszczenie kolejnego managera plików. W przeciwieństwie do innych ten jest jednak uważany za jednego z najlepszych na świecie, a przynajmniej przez niektórych. Kopiowanie, usuwanie plików, ale w programie można także je łączyć, dzielić. Program posiada wbudowany edytor tekstowy, pozwalający podglądać pliki tekstowe, ale także można przeglądać pliki graficzne. Największym atutem jest szybkość działania programu. 

Uwaga! Spolszczenie obejmuje narzędzie editor2, wchodzący w skład pakietu. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xplorer2 1.7 - Spolszczenie

dodał: ~ICZ , 01.05.2009

OK PROGRAM\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie