Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinPatrol 9.8.1.0 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WinPatrol
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2008
Rozmiar: 20 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 209

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinPatrol 9.8.1.0 - Spolszczenie

WinPatrol to taki program "patrolujący" nasz system. Pozwala na zarządzanie zainstalowanymi programami. Program sprawdza także wpisy w rejestrze systemowym, aktywność plików cookie. Generuje alerty jeśli wprowadzane są modyfikacje do naszego systemu. Aplikacja pomocna w zabezpieczeniu systemu Windows, przed niechcianymi zmianami.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinPatrol 9.8.1.0 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie