Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinPatrol 15.5.2008.0 15.5 - Spolszczenie

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WinPatrol
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 20 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 369

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinPatrol 15.5.2008.0 15.5 - Spolszczenie

WinPatrol to taki program "patrolujący" nasz system. Pozwala na zarządzanie zainstalowanymi programami. Program sprawdza także wpisy w rejestrze systemowym, aktywność plików cookie. Generuje alerty jeśli wprowadzane są modyfikacje do naszego systemu. Aplikacja pomocna w zabezpieczeniu systemu Windows, przed niechcianymi zmianami.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinPatrol 15.5.2008.0 15.5 - SpolszczenieAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie